چاپ کارت چاپ کارت pvc مرکز بهترین چاپ کارت تخصصی ترین چاپخانه کارت مراکز چاپ کارت pvc چاپ تخصصی کارت pvc مراکز چاپ کارت اصول چاپ کارت مشخصات چاپ کارت آموزش چاپ کارت tag:http://print-card.ir 2020-11-29T15:39:52+01:00 mihanblog.com چاپ کارت پرسنلی آنگونه که می خواهید 2019-04-14T03:43:09+01:00 2019-04-14T03:43:09+01:00 tag:http://print-card.ir/post/756 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپ کارت پرسنلی آنگونه که می خواهیدچاپ کارت پرسنلیتفاوتی نمی کند که شما برای چاپ کارت پرسنلی برای مجموعه خود به چه نوعی از کارت های PVC نیاز دارید. ما قادریم هر نوع کارتی را که متناسب با نیاز خود در نظر گرفته اید برای شما چاپ کنیم. مجموعه کو آی کو امکان چاپ هر نوع کارت PVC را بصورت افست یا دیجیتال، تک رنگ و یا تمام رنگی را دارد و این کار را در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت برای شما انجام می دهد. برای سفارش کارت های خود کافیست با شماره 66969893 تماس حاصل نمایید و یا چاپ کارت پرسنلی آنگونه که می خواهید


چاپ کارت پرسنلی

تفاوتی نمی کند که شما برای چاپ کارت پرسنلی برای مجموعه خود به چه نوعی از کارت های PVC نیاز دارید. ما قادریم هر نوع کارتی را که متناسب با نیاز خود در نظر گرفته اید برای شما چاپ کنیم. مجموعه کو آی کو امکان چاپ هر نوع کارت PVC را بصورت افست یا دیجیتال، تک رنگ و یا تمام رنگی را دارد و این کار را در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت برای شما انجام می دهد. 

برای سفارش کارت های خود کافیست با شماره 66969893 تماس حاصل نمایید و یا به وبسایت coico.ir مراجعه نمایید.طراحی کارت پرسنلی 

شما علاوه بر چاپ کارت پرسنلی می توانید طراحی کارت های خود را نیز به ما بسپارید. اطلاعاتی که برای طراحی کارت پرسنلی مورد نیاز است شامل نام و نام خانوادگی، کد پرسنلی، سمت کاری فرد و تاریخ اعتبار می باشد. همچنین می تواند از لوگو، نام شرکت و رنگ سازمانی نیز معرفی شرکت و برندسازی استفاده نمود. 


قیمت چاپ کارت پرسنلی 

این مجموعه می تواند کارت پرسنلی را هم از نوع ساده و هم به صورت هوشمند چاپ نماید. اما پیش از سفارش چاپ کارت باید در نظر داشته باشید که هزینه چاپ کارت پرسنلی روی کارتهای PVC معمولی، کارتهای هوشمند و یا ترکیبی با هم متفاوت است. 

جهت دریافت راهنمایی و یا کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با قیمت چاپ کارت پرسنلی از طریق شماره 66969893 با ما تماس بگیرید.
]]>
بررسی کارت مایفر ۱K 2019-02-20T08:47:46+01:00 2019-02-20T08:47:46+01:00 tag:http://print-card.ir/post/755 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc         بررسی کارت مایفر ۱K            کارت مایفر چیست؟  کارت مایفر از خانواده کارت های هوشمند و نوعی كارت غیر تماسی (کنتاکلس ) محسوب می گردد. این کارت ها دارای یک چیپ با قابلیت خواندن و نوشتن و ذخیره اطلاعات هستند. کارت مایفر قابلیت این را دارد از فاصله 10 سانتی متری اطلاعات را بخواند. این کارت ها در دو نوع، مایفر 1K و مایفر 4K و کارت Desfire4k وجود دارند. در این مقاله کارت مایفر 1K را بررسی خواهیم نمود.  موارد استفاده از کار

        بررسی کارت مایفر ۱K          

  کارت مایفر چیست؟  

کارت مایفر از خانواده کارت های هوشمند و نوعی كارت غیر تماسی (کنتاکلس ) محسوب می گردد. این کارت ها دارای یک چیپ با قابلیت خواندن و نوشتن و ذخیره اطلاعات هستند. کارت مایفر قابلیت این را دارد از فاصله 10 سانتی متری اطلاعات را بخواند. این کارت ها در دو نوع، مایفر 1K و مایفر 4K و کارت Desfire4k وجود دارند. در این مقاله کارت مایفر 1K را بررسی خواهیم نمود.


  موارد استفاده از کارت مایفر  

بلیط الکترونیکی، کارت دانشجویی ،کارت اتوبوس ،سیستم های AFC و کارت وفاداری،کارت شناسایی ، کارت دسترسی ،کارت شهر بازی،کارت مترو و … از جمله موارد استفاده این کارت ها هستند.


  ساختار کارت مایفر ۱K  

کارت مایفر ۱K فقط یک دستگاه ذخیره سازی حافظه  از نوع RFID می باشد که در آن حافظه به بخش ها و بلوک ها با مکانیزم های امنیتی ساده به منظور کنترل دسترسی تقسیم می گردد. لازم به ذکر است که این کارت ها به وسیله کارت خوان های ۱۳٫۵۶Mhz خوانده می شوند. کارت مایفر ۱Kظرفیتی معادل ۱۰۲۴ بایت دارد که به ۱۶ سکتور تقسیم می شود و هر سکتور شامل  ۴ بلاک ۱۶ بایتی است. که بلاک چهارم هر سکتور پسورد آن سکتور است. 

در ادامه برخی دیگر از ویژگی های مهم این کارت ها را بیان خواهیم نمود.


  ویژگی های کارت مایفر ۱K  

 • ضخامت: mm 0/8 – 0/9 mm
 • فاصله قرائت: از ۸cm – 5cm
 • داری کد سریال تقریبا منحصر به فرد چهار بایتی
 • داشتن کارت خوان های بسیار متنوع
 • امکان تنظیم دسترسی برای کلید A و B
 • درصد فروانی بسیار بیشتر نسبت به دیگر کارت های RFID
 • دارا بودن حافظه با ظرفیت مناسب ۱KB
 • راحتی در چاپ کارت
 • حافظه تقسیم بندی شده جهت کاربری های مختلف
 • قیمت مناسب نسبت به دیگر کارت های RFID


   چاپ کارت مایفر ۱K  

برای چاپ کارت مایفر 1k می توانید به شرکت کارتکو مراجعه نمایید و یا با مشاوران این مرکز تماس حاصل فرمایید. این مجموعه با نیروهای متخصص و تجربه ای که دارد می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه نماید.
]]>
نگاهی به امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان کارت پرداز 2019-02-13T08:06:04+01:00 2019-02-13T08:06:04+01:00 tag:http://print-card.ir/post/754 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc نگاهی به امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان کارت پردازهر کسب و کاری دارای نیازهای متنوع و مختص به خود است. نرم افزار باشگاه مشتریان کارت پرداز با شناسایی این نیاز ها توانسته است به خوبی آنها را پوشش دهد. شرکت کارت پرداز با تشکیل تیمی متخصص و مجرب اقدام به تولید نرم افزار مطابق با نیاز کاربران کرده است. هدف این مجموعه بهبود کسب و کار، افزایش فروش و افزایش وفاداری مشتریان است. در ادامه قصد داریم برخی از امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان را به صورت خلاصه بیان نماییم.     
نگاهی به امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان کارت پرداز


هر کسب و کاری دارای نیازهای متنوع و مختص به خود است. نرم افزار باشگاه مشتریان کارت پرداز با شناسایی این نیاز ها توانسته است به خوبی آنها را پوشش دهد. شرکت کارت پرداز با تشکیل تیمی متخصص و مجرب اقدام به تولید نرم افزار مطابق با نیاز کاربران کرده است. هدف این مجموعه بهبود کسب و کار، افزایش فروش و افزایش وفاداری مشتریان است. در ادامه قصد داریم برخی از امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان را به صورت خلاصه بیان نماییم.


        امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان     

 • امکان تعریف مشتریان به تعداد دلخواه
 • تعریف روش های مختلف برای افزایش اعتبار مشتری
 • امکان تعریف یک سطح مشتری زیر مجموعه
 • قابلیت ارتقا گروه بر اساس میزان خرید و حضور مشتری
 • قابلیت ارائه تخفیف بیشتر برای کالا و خدمات
 • قابلیت ارزش گذاری امتیازی روزهای هفته
 • قابلیت افزودن موارد درخواستی به سیستم باشگاه مشتریان
 • قابلیت معرفی همکار در سیستم و ارائه درصد همکاری در فروش

             پنل مدیریتی             

 • در نظر گرفتن شرایط تخفیفی و اعتباری خاص برای هر گروه از مشتریان
 • امتیازدهی به مشتری
 • ارائه تخفیف نقدی برای استفاده در خرید فعلی
 • افزایش اعتبار موجود در کارت مشتری
 • دسته بندی مشتریان بر اساس میزان امتیاز و اعتبار

 
         پنل کاربری مشتری        


 • نمایش اعتبار موجود در کیف پول الکترونیکی مشتری
 • نمایش لیست تراکنش ها و خرید های صورت گرفته توسط مشتری
 • نمایش امتیاز دریافتی توسط مشتری به ازای هر خرید


         بازاریابی شبکه ای        


 • امکان معرفی مشتری جدید و دریافت امتیاز و افزایش اعتبار به واسطه ی مشتری عضو


تمام امکاناتی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم، اغلب نیازهای یک مجموعه یا سازمان را جهت مدیریت ارتباط با مشتری برطرف کرده و همچنین به جلب رضایت مشتریان کمک قابل توجهی می نماید.
]]>
قیمت کارت مایفر 2019-02-10T04:52:18+01:00 2019-02-10T04:52:18+01:00 tag:http://print-card.ir/post/753 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  قیمت کارت مایفر معرفی کارت مایفرکارت مایفر mifare فقط یک دستگاه ذخیره سازی حافظه از نوع RFID می باشد. در این کارت ها حافظه به بخش ها و بلوک ها با مکانیزم های امنیتی ساده جهت د کنترل دسترسی تقسیم می گردد و قدرت محاسباتی آن ها محدود است. لازم به ذکر است که جهت خواندن اطلاعات روی کارت مایفر از دستگاه کارت خوان 13.56Mhz استفاده می شود. جهت آگاهی از قیمت کارت مایفر تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید.نحوه چاپ کارت مایفربرای چاپ کارت مایفر از کارت پی وی سی استفاده می کنند. همچنین لازم به
 قیمت کارت مایفر 

معرفی کارت مایفر

کارت مایفر mifare فقط یک دستگاه ذخیره سازی حافظه از نوع RFID می باشد. در این کارت ها حافظه به بخش ها و بلوک ها با مکانیزم های امنیتی ساده جهت د کنترل دسترسی تقسیم می گردد و قدرت محاسباتی آن ها محدود است. لازم به ذکر است که جهت خواندن اطلاعات روی کارت مایفر از دستگاه کارت خوان 13.56Mhz استفاده می شود. جهت آگاهی از قیمت کارت مایفر تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید.

نحوه چاپ کارت مایفر

برای چاپ کارت مایفر از کارت پی وی سی استفاده می کنند. همچنین لازم به ذکر است که این کارت ها با استفاده از پرینتر چاپ کارت PVC چاپ می شوند. همچنین پیش از چاپ باید دقت نمود که پرینتر کارت قادر به رمزگذاری کارت مایفر باشد. چاپ کارت مایفر از طریق تکنولوژی چاپ مستقیم انجام می شود و در طی آن، هد دستگاه به صورت مستقیم با خود کارت در تماس است. 


قیمت کارت مایفر

قیمت کارت مایفر به عوامل متعددی بستگی دارد و در بازار چاپ به صورت متنوع عرضه می گردد. بر اساس نوع کارت، کاربرد و تکنولوژی چاپ آن می تواند متفاوت باشد. به طور کلی می توان این کارت ها در دو نوع ساده و هوشمند وجود دارند. کارت مایفر ساده فقط شامل یک تراشه می باشد و فاقد نوار مغناطیسی است در صورتی که نوع هوشمند آن علاوه بر چیپ از یک نوار مگنت نیز برخوردار است و برای چندین منظور مورد استفاده قرار می گیرد. به همین علت می توان افزود که قیمت کارت مایفر هوشمند بیشتر از قیمت کارت مایفر ساده می باشد.


چاپگر مناسب چاپ کارت مایفر PVC

مناسب ترین دستگاه چاپ برای این امر پرینتر غیر مستقیم فارگو ۵۰۰۰ می باشد که علاوه بر چاپ لبه به لبه، در محل IC  کارت های مایفر لکه ای به وجود نمی آورد. همچنین اگر هزینه تمام شده جهت چاپ کارت PVC و تهیه ی چاپگر برای شما مهم است می توانید از پرینتر های فارگو C50 و هایتی cs200e نیز استفاده نمایید. زیرا این مدل ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشند. در نهایت می توان بیان نمود که انتخاب پرینتر مناسب ارتباط مستقیمی به مقدار هزینه شما دارد.
]]>
فرآیند تولید کارت اعتباری 2019-02-04T08:57:35+01:00 2019-02-04T08:57:35+01:00 tag:http://print-card.ir/post/752 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  فرآیند تولید کارت اعتباری پیش از اینکه به فرآیند تولید کارت اعتباری بپردازیم لازم دانستیم تعریف مختصری از کارت اعتباری بیان نماییم. کارت اعتباری (credit card) یک نوع خاص از کارت ‌های هوشمند می باشد که به مصرف ‌کنندگان اجازه می‌ دهد که بدون پرداخت پول نقد اقدام به خرید نمایند. کارت اعتباری معمولا توسط بانک برای صاحبان حساب ها صادر می گردد. اما آیا می دانید تولید این کارت ها چگونه انجام می گیرد؟ برای آگاهی از نحوه تولید کارت اعتباری تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید.مراحل
 فرآیند تولید کارت اعتباری پیش از اینکه به فرآیند تولید کارت اعتباری بپردازیم لازم دانستیم تعریف مختصری از کارت اعتباری بیان نماییم. کارت اعتباری (credit card) یک نوع خاص از کارت ‌های هوشمند می باشد که به مصرف ‌کنندگان اجازه می‌ دهد که بدون پرداخت پول نقد اقدام به خرید نمایند. کارت اعتباری معمولا توسط بانک برای صاحبان حساب ها صادر می گردد. اما آیا می دانید تولید این کارت ها چگونه انجام می گیرد؟ برای آگاهی از نحوه تولید کارت اعتباری تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید.


مراحل تولید کارت اعتباری بدین صورت می باشد :


  2 - ترکیب کردن مواد پلاستیکی و شکل‌دهی

ماده پلاستیکی لازم برای هسته اصلی کارت اعتباری به کمک ذوب کردن و مخلوط کردن پلی وینیل کلرید استات با سایر مواد افزودنی تولید می گردد.
 اجزای مخلوط مذاب به درون یک دستگاه قالب‌گیری اکستروژن منتقل می‌شود، که پلاستیک مذاب از طریق یک سوراخ به درون آن تزریق می‌شود. 
همزمان که این مخلوط به درون قالب فرستاده می‌شود توسط یک غلتک پهن می‌شود. این غلتک‌ها موجب تخت ماندن ورق پلاستیکی می ‌شوند. 
غلتک ‌ها همزمان با حرکت بر روی کارت، علاوه بر صاف کردن سطح آن، ضخامت موردنظر را نیز ایجاد می‌کنند. سپس کارت را به سمت خروجی قالب می ‌فرستند. 
در این قسمت نیز هسته کارت وارد قسمت خنک‌ کننده می گردد و شبیه به یک ورق خام بلند شکل می‌ گیرد. 
لایه لمینیتور که جهت پوشاندن لایه مرکزی در نظر گرفته شده است، به وسیله ی یک فرایند اکستروژن مشابه تولید می گردد. 
این لایه فیلم نازک را می ‌توان به کمک غلتک ایجاد نمود و برای آن بهترین ضخامت را ایجاد کرد.


  2 - چاپ کارت اعتباری

مرحله بعدی در ساخت کارت اعتباری، چاپ آن است. با توجه به اینکه این کارت‌ها از PVC ساخته می‌شوند و از پرینتر کارت PVC برای آنها استفاده می‌شود. در این حالت، کارت PVC خام به درون دستگاه پرینتر فرستاده می‌شود و با استفاده از برنامه‌های طراحی، طرح و نوشته موردنظر ایجاد شده و به دستگاه داده می‌شود تا بر روی کارت چاپ شود. در مورد کارت‌های اعتباری مجهز به نوار مغناطیسی نیز از پرس داغ استفاده می‌شود و به کمک درجه حرارت این نوار مغناطیسی به کارت اضافه می‌شود. پس از طی این مراحل، کارت آماده لمینیت کردن می‌شود.


  3 - لمینیت کردن کارت اعتباری

لمینیت کردن یکی از فعالیت‌هایی است که در مراحل آخر ساخت کارت اعتباری انجام می‌شود و طول عمر آنها را بالا برده و آنها را مستحکم می‌کند. در این فرایند، ورقه‌های کارت از طریق یک سیستم غلتکی به درون دستگاه لمینیتور فرستاده می‌شود لایه لمینیت بر روی آن قرار داده می‌شود. در قسمت حرارتی دستگاه لمینیتور یک جفت لامپ حرارتی مادون‌قرمز تعبیه شده است که فیلم‌های PVC را گرم نگه می‌دارد. 

در نهایت با قرار گرفتن لایه نازک بر روی کارت خام، به آن فشار اعمال شده و عمل چسبیدن آنها انجام می‌شود. توجه داشته باشید که گرمای موردنظر حدود 130 سانتی‌گراد (266 فارنهایت) و فشار اعمالی 166 پاسکال بر اینچ مربع است و این روند حدود 3 دقیقه طول می‌کشد.


  4 - تعیین اندازه وبرش نهایی

پس از اینکه لمینیت کارت انجام شد، مونتاژ کارت اعتباری به اتمام رسیده است. در واقع تنها برش دادن کارت باقی می‌ ماند. با استفاده از هر ورق لایه پلاستیکی می‌توان به تولید 63 کارت اعتباری پرداخت. پس از برش دادن کارت ها می توان برخی شماره ‌های خاص و اطلاعات را روی کارت ها درج نمود.
]]>
چاپ کارت عضویت PVC برای باشگاه ورزشی 2019-02-02T08:41:24+01:00 2019-02-02T08:41:24+01:00 tag:http://print-card.ir/post/751 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  چاپ کارت عضویت PVC برای باشگاه ورزشی کارت عضویت باشگاه ورزشیکارت عضویت باشگاه ورزشی نوعی کارت است که برای باشگاه ها و مراکز ورزشی صادر می گردد. این کارت ها فرآیند مدیریت مجموعه را بهبود می بخشند و حتی از ایجاد هرج و مرج های احتمالی می کاهند. کارت عضویت باشگاه ورزشی برای تمام اعضای باشگاه ها چاپ می گردد و استفاده از آن هیچ نوع محدودیتی از جمله محدودیت سنی ندارد. در گذشته برای چاپ کارت عضویت باشگاه ورزشی بیشتر از کاغذ و مقوا استفاده می شد. اما در عصر حاضر برای چاپ کارت عضویت از کار  چاپ کارت عضویت PVC برای باشگاه ورزشی 


کارت عضویت باشگاه ورزشی

کارت عضویت باشگاه ورزشی نوعی کارت است که برای باشگاه ها و مراکز ورزشی صادر می گردد. این کارت ها فرآیند مدیریت مجموعه را بهبود می بخشند و حتی از ایجاد هرج و مرج های احتمالی می کاهند. کارت عضویت باشگاه ورزشی برای تمام اعضای باشگاه ها چاپ می گردد و استفاده از آن هیچ نوع محدودیتی از جمله محدودیت سنی ندارد. در گذشته برای چاپ کارت عضویت باشگاه ورزشی بیشتر از کاغذ و مقوا استفاده می شد. اما در عصر حاضر برای چاپ کارت عضویت از کارت های پی وی سی PVC استفاده می شود. طی این نوشتار قصد داریم در رابطه با چاپ کارت عضویت باشگاه ورزشی مطالبی را بیان نماییم.
چاپ کارت عضویت پی وی سی برای باشگاه

چاپ کارت عضویت باشگاه ورزشی توسط باشگاه ها برای افرادی که عضو مجموعه هستند انجام می گیرد. معمولا روی این کارت ها اطلاعات شخصی افراد درج می گردد. خواندن اطلاعات این کارت ها از طریق افراد ناظر یا دستگاه های کارتخوان صورت می گیرد. کارت عضویت این مراکز را می توان هم به صورت ساده هم به صورت کارت‌ هوشمند تولید نمود. انتخاب هر یک از این دو بستگی به بودجه و دسترسی باشگاه ها دارد. لازم به ذکر است که در صورت استفاده از کارت عضویت هوشمند تمام فعالیت هایی که نیاز به نیروی انسانی دارد از بین می رود.


دیگر موارد استفاده از کارت باشگاه ورزشی PVC

 • امکان استفاده بعنوان کارت شناسایی برای افراد
 • قابل استفاده بعنوان کارت تردد و کارت حضور و غیاب جهت ثبت زمان ورود و خروج افراد به مجموعه
 • قابلیت استفاده به عنوان کارت پرداخت جهت پرداخت هزینه ها وشهریه باشگاه
 • استفاده به عنوان کارت تردد باشگاه ورزشی بانوان
 • قابلیت آمارگیری تعداد ورزشکاران موجود در باشگاه به صورت لحظه ای
]]>
نوار کارت مغناطیسی چگونه اطلاعات را ذخیره می کنند؟ 2019-01-20T08:55:36+01:00 2019-01-20T08:55:36+01:00 tag:http://print-card.ir/post/750 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  نوار کارت مغناطیسی چگونه اطلاعات را ذخیره می کنند؟ معرفی کارت مغناطیسیکارت مغناطیسی نوعی کارت است که آن را معمولا با نام کارت اعتباری بانکی می شناسند. این دسته از کارت ها از زمانی که ایجاد شدند در زمینه تجارت الکترونیک تحولات بسیار مفیدی را به همراه داشته اند. این کارت ها به یک نوار مغناطیسی مجهز شده اند که قابلیت ذخیره سازی اطلاعات را دارد. اما آیا میدانید که این نوار مغناطیسی چگونه اطلاعات را ذخیره می کنند؟طی این مطلب قصد داریم به بیان این موضوع بپردازیم.جنس کارت مغناطیسیبرای چاپ

 نوار کارت مغناطیسی چگونه اطلاعات را ذخیره می کنند؟ 

معرفی کارت مغناطیسی

کارت مغناطیسی نوعی کارت است که آن را معمولا با نام کارت اعتباری بانکی می شناسند. این دسته از کارت ها از زمانی که ایجاد شدند در زمینه تجارت الکترونیک تحولات بسیار مفیدی را به همراه داشته اند. این کارت ها به یک نوار مغناطیسی مجهز شده اند که قابلیت ذخیره سازی اطلاعات را دارد. اما آیا میدانید که این نوار مغناطیسی چگونه اطلاعات را ذخیره می کنند؟طی این مطلب قصد داریم به بیان این موضوع بپردازیم.جنس کارت مغناطیسی

برای چاپ کارت های مغناطیسی از کارت هایی با جنس پی وی سی pvc استفاده می کنند.  شرکت ISO برای اندازه کارت، محل قرارگیری نوار مغناطیسی و نوع اطلاعات نوار مغناطیسی، استاندارد هایی ارائه نموده است که عبارتند از : ISO/IEC 7810, ISO/IEC 7811, ISO/IEC 7812, ISO/IEC 7813, ISO 8583, ISO/IEC 4909 و در ایران تولید کارت نیز بر اساس همین استانداردها انجام می شود.


ساختار نوار های مغناطیسی

نوار مغناطیسی از ذره های ریزی مبتنی بر آهن که در لایه ای از پلاستیک پوشانده شده، ساخته شده است. در نوار مغناطیسی با تغییر خاصیت مغناطیسی، ذرات کوجک مبتنی بر اهن اطلاعات را ذخیره می کند. روی این کارت های مغناطیسی بنابر استاندارد ایزو(۷۸۱۱ ) و کنفدراسیون بین المللی الکترونیک (ISO/IEC ) سه شیار وجود دارد.


 • شیار اول:  نام دارنده و شماره حساب شخص

 • شیار دوم: اطلاعات کنترلی

 • شیار سوم: شیار سوم برای خواندن و نوشتن از قبیل کد رمز، کد کشور، مبلغ مجاز و پول رایج را نگهداری می کند.

کارکرد شیار دوم و سوم به این صورت می باشد که، در زمانی که شرکت پذیرنده کارت، اطلاعات کارت را دریافت کرد، اعتبار داده های موجود در نوار مغناطیسی که شامل مواردی چون : صحت شماره کارت، مورد استفاده کارت و محدودیت کارت اعتباری، مورد استفاده کارت را می سنجد.
]]>
مروری بر اتصالات کارت هوشمند 2019-01-17T08:59:08+01:00 2019-01-17T08:59:08+01:00 tag:http://print-card.ir/post/749 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  مروری بر اتصالات کارت هوشمند کارت هوشمند چیست؟کارت هوشمند نوعی کارت پی وی سی pvc می باشد که معمولا با ابعادی در حدود ۵/۵ در ۵/۸ سانتی‌ متر یافت می شوند. هوشمندی این کارت ها به دلیل وجود تراشه‌ های حافظه و ریز‌پردازنده در لایه های آنها می باشد که جهت ذخیره ‌سازی اطلاعات و پردازش آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. این کارت ها در انواع گوناگونی وجود دارند و  می توان آن ها را از چند منظر از جمله نحوه ‌ی ارتباط با دستگاه کارت ‌خوان و بر اساس نوع تراشه‌ ای که در آن ها به ‌کار ر

 مروری بر اتصالات کارت هوشمند 

کارت هوشمند چیست؟


کارت هوشمند نوعی کارت پی وی سی pvc می باشد که معمولا با ابعادی در حدود ۵/۵ در ۵/۸ سانتی‌ متر یافت می شوند. 
هوشمندی این کارت ها به دلیل وجود تراشه‌ های حافظه و ریز‌پردازنده در لایه های آنها می باشد که جهت ذخیره ‌سازی اطلاعات و پردازش آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. 
این کارت ها در انواع گوناگونی وجود دارند و  می توان آن ها را از چند منظر از جمله نحوه ‌ی ارتباط با دستگاه کارت ‌خوان و بر اساس نوع تراشه‌ ای که در آن ها به ‌کار رفته است دسته بندی نمود. طی این مطلب قصد داریم انواع اتصالات کارت هوشمند را بیان نماییم.
 

تراشه کارت هوشمند

تراشه هایی که در کارت های هوشمند تعبیه می شوند از چندین فناوری تشکیل شده اند که با در کنار هم بودن آن ها یک تکنولوژی جدید و پیشرفته به وجود آمده است. به کارت های ملی خود توجه کرده اید. کارت در قسمت چپ آن تراشه ای زرد رنگ می باشد که شامل فناوری های ذیل می باشد:

VCC: منبع تغذیه

RST : مخفف کلمه  (RESET) می باشد که وظیفه تنظیم دوباره سیگنال ارتباطی کارت را برعهده دارد.

CLK: مخفف کلمه (Clock Signal)  می باشد و برای انتقال داده‌های زمانبندی شده می باشد.

GND : مخفف لغت (Ground)  می باشد برای اتصال (ولتاژ مرجع).

VPP : برای دو حالت ISO/IEC 7816-3:1997 مخصوص ولتاژ برنامه‌نویسی (ورودی ولتاژ بالا برای برنامه‌نویسی حافظه بلند مدت) و ISO/IEC 7816-3:2006 برای استفاده اختصاصی استاندارد SPU, standard or proprietary use): I/O) سریال ورودی و خروجی.

C8، C4  : به ترتیب AUX1 و AUX2 که برای ارتباط از طریق رابط USB یا دیگر وسایل به کار می‌روند.

 

مزایای تراشه های موجود در کارت های هوشمند


اندازه : اندازه این قبیل کارت‌ کوچک است و نیاز به حمل مدارک و پول را برطرف می ‌سازد.

امنیت : به دلیل وجود سیستم‌های حفاظتی روی کارت نظیر رمزنگاری، از داده‌ های موجود بر روی آن به خوبی محافظت می ‌شود.

حجم اطلاعات قابل‌ حمل : کارت ‌های هوشمند قادرند حجم زیادتری از اطلاعات را در مقایسه با کارت‌های مغناطیسی در خود ذخیره کنند.


نمونه چاپ کارت پی وی سی هوشمند: چاپ کارت پرسنلی، چاپ کارت شناسایی، چاپ کارت مترو و …
]]>
سایز مناسب برای چاپ کارت pvc 2019-01-13T09:00:26+01:00 2019-01-13T09:00:26+01:00 tag:http://print-card.ir/post/748 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc سایز مناسب برای چاپ کارت pvc کارت های پی وی سی در سایزهای مختلفی وجود دارند و هر یک از آنها را می توان برای چاپ نوعی از کارت ها مورد استفاده قرار داد. مهم ترین عامل در چاپ کارت ها اندازه آنها می باشد که متناسب با هدف چاپ کارت انتخاب می گردد. این عامل همچنین در تعیین نوع چاپگر نیز موثر می باشد. برای اینکه بتوانید سایز مناسب برای چاپ کارت pvc را انتخاب کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اندازه استاندارد کارت اعتباری پی وی سیمعمولا اندازه استاندارد برای کارت اعتباری در اندازه یک
سایز مناسب برای چاپ کارت pvc

 
کارت های پی وی سی در سایزهای مختلفی وجود دارند و هر یک از آنها را می توان برای چاپ نوعی از کارت ها مورد استفاده قرار داد. مهم ترین عامل در چاپ کارت ها اندازه آنها می باشد که متناسب با هدف چاپ کارت انتخاب می گردد. این عامل همچنین در تعیین نوع چاپگر نیز موثر می باشد. برای اینکه بتوانید سایز مناسب برای چاپ کارت pvc را انتخاب کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 


اندازه استاندارد کارت اعتباری پی وی سی

معمولا اندازه استاندارد برای کارت اعتباری در اندازه یک کارت شناسایی یعنی در ابعاد “۲۱/۸*”۳۳/۸ می باشد. این سایز کارت به صورت گسترده ای جهت چاپ کارت شناسایی مورد استفاده در محل کار یا مدارس، کارت کنترل تردد، کارت حضور و غیاب، کارت های کتابخانه، کارت های عضویت،کارت های وفاداری، کارت های هدیه و موارد دیگر کاربرد دارد.

 

 • کارت کلید

کارت کلید ها معمولا در سایز “۲*”۱ تولید می گردند و دارای پانچ دایره ای شکل هستند که به آنها اجازه می دهد تا روی حلقه های کلیدی کشیده شوند. معمولا این نوع کارت ها برای پاداش و کارت های وفاداری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 • کارت پرسنلی

کارت های پرسنلی معمولا کمی بزرگتر از اندازه ی استاندارد و در ابعاد “۳*”۴ می باشند. این نوع کارت ها بسیار عالی هستند زیرا در صورت استفاده در کنفرانس ها، کنوانسیون ها، نمایشگاه ها و موارد دیگر، دیداری بهتر را ارائه می دهند. کارت های مذبور به راحتی از فواصل دورتر دیده می شوند و فضای بیشتری برای طراحی لوگو یا اطلاعات منحصر به فرد دارند.

 

 • کارت دولتی

این نوع کارت ها کمی بزرگتر از اندازه استاندارد چاپ می شوند، هرچند که آنها به اندازه کارت پرسنلی نیستند. 
سایز این کارت معمولا در ابعاد “۲۵/۸*”۳۷/۸ می باشد و معمولا برای پرسنل نظامی و سایر نهادهای دولتی استفاده می شود تا نشان ها از راه دور دیده شوند.

 

ضخامت کارت

علاوه بر اندازه کارت ها، ضخامت آنها نیز مهم است. 

ضخامت استاندارد برای کارت های شناسایی معمولا ۳۰ میلی متر و یا ۰.۰۳۰ اینچ است. آنها به اندازه کافی ضخیم هستند تا با دوام و محکم باشند، اما به اندازه کافی نازک هستند تا بتوانند به پد های ضربه گیر دسترسی پیدا کنند. کارت های نازک معمولا ۱۰ میلی متر ضخامت دارند که آنها را نسبت به یک کارت ۳۰ میلی لیتری قابل انعطاف تر می کند. از آنجایی که آنها انعطاف پذیر تر هستند، نسبت به سایش و پاره شدن حساس تر هستند. با این حال، این کارت های برای استفاده موقت بسیار مناسب هستند. 

از موارد استفاده آن ها می توان به کارت های هتل، مدال های بازدید کننده، کارت های کسب و کار و موارد دیگر اشاره نمود.
]]>
معرفی کارت ترکیبی 2019-01-07T09:01:53+01:00 2019-01-07T09:01:53+01:00 tag:http://print-card.ir/post/747 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc معرفی کارت ترکیبیکارت ترکیبی نوعی کارت هوشمند به شمار می روند که از ترکیب کارت های هوشمند تماسی و غیر تماسی ایجاد می شوند. این نوع کارتها قابل استفاده برای ساخت کارت های چند منظوره هستند و با نام کارت هیبریدی نیز شناخته می شوند. در واقع کارت های ترکیبی قادرند به صورت همزمان دو تکنولوژی را ارائه کنند. در واقع با در دست داشتن این نوع کارت هوشمند می توان با یک کارت از قابلیت های دو کارت استفاده نمود. ساختار کلی کارت ترکیبیکارت های ترکیبی هوشمند به یک آنتن و یک پردازنده مجهز شده اند. لازم

معرفی کارت ترکیبی

کارت ترکیبی نوعی کارت هوشمند به شمار می روند که از ترکیب کارت های هوشمند تماسی و غیر تماسی ایجاد می شوند. این نوع کارتها قابل استفاده برای ساخت کارت های چند منظوره هستند و با نام کارت هیبریدی نیز شناخته می شوند. در واقع کارت های ترکیبی قادرند به صورت همزمان دو تکنولوژی را ارائه کنند. 
در واقع با در دست داشتن این نوع کارت هوشمند می توان با یک کارت از قابلیت های دو کارت استفاده نمود. 


ساختار کلی کارت ترکیبی

کارت های ترکیبی هوشمند به یک آنتن و یک پردازنده مجهز شده اند. لازم به ذکر است که این تجهیزات با یکدیگر در ارتباط نیستند و هر کدام از آنها به صورت مجزا و مستقل از دیگری فعالیت دارند. هر یک از این تراشه موظف به انجام کار خاصی در کارت می باشند. ترکیب کارت های ترکیبی معمولا بنا به درخواست و نیاز مشتری انجام می گیرد.
اما به طور کلی این نوع کارت ها از یک کارت مغناطیسی و یک کارت بدون تماس نظیر مایفر ،R/O و یا R/W تشکیل شده است.

کارت ترکیبی

نگاهی به چاپ کارت ترکیبی

برای چاپ کارت ترکیبی از پلاستیکی به نام پی وی سی استفاده می شود. این نوع کارتها از آنجایی که چند منظوره هستند بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و می بایست از مقاومت و ماندگاری بالایی برخوردار باشند. 
چاپ کارت ترکیبی پی وی سی از طریق پرینترهای مخصوصی صورت می گیرد که قابلیت چاپ کارت با خاصیت مغناطیسی را داشته باشد.


کاربرد کارت ترکیبی

چاپ کارت ترکیبی برای انواع دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به عنوان کارت شناسایی صورت می گیرد. از دیگر موارد استفاده آنها می توان به کارت های بانکی و اعتباری اشاره نمود.
]]>
آشنایی با کارت کنترل تردد 2019-01-01T09:04:50+01:00 2019-01-01T09:04:50+01:00 tag:http://print-card.ir/post/746 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc   آشنایی با کارت کنترل تردد  کارت تردد کارتی هوشمند می باشد که نامگذاری آن متناسب با نوع کاربرد آن و میزان هوشمندی اش صورت می گیرد. این کارت ها را با نام های کارت کشیدنی، مجاورتی و مغناطیسی نیز می شناسند. طی این نوشتار برآنیم تا کارت کنترل تردد را معرفی نماییم تا در صورت وجود هر نوع ابهام یا سوال در این خصوص آن را رفع نمایید.انواع کارت کنترل تردد نسل اولیه این نوع کارت‌ ها امنیت پایینی داشته و به‌ راحتی قابل هک می‌ باشند. اما امروزه کارت های تردد هوشمندی تولید می شوند که از ا
  آشنایی با کارت کنترل تردد  

کارت تردد کارتی هوشمند می باشد که نامگذاری آن متناسب با نوع کاربرد آن و میزان هوشمندی اش صورت می گیرد. این کارت ها را با نام های کارت کشیدنی، مجاورتی و مغناطیسی نیز می شناسند. طی این نوشتار برآنیم تا کارت کنترل تردد را معرفی نماییم تا در صورت وجود هر نوع ابهام یا سوال در این خصوص آن را رفع نمایید.
کنترل تردد
انواع کارت کنترل تردد 

نسل اولیه این نوع کارت‌ ها امنیت پایینی داشته و به‌ راحتی قابل هک می‌ باشند. اما امروزه کارت های تردد هوشمندی تولید می شوند که از امنیت بالایی برخوردار هستند و جهت کنترل تردد در محیط های امنیتی مورد استفاده قرار می گیرند. کارتهای تردد از جنس های مختلفی تولید می شوند و متناسب با جنسی که دارند نیز ممکن است عناوین مختلفی بگیرند.
برای نمونه برخی از کارتهای تردد را از جنس پلاستیکی با عنوان پی وی سی تولید می شوند که به کارت کنترل تردد PVC معروف می باشند. 


ساختار کارت تردد

کارت کنترل تردد از یک بخش هوشمند تشکیل شده است که قابلیت ذخیره سازی اطلاعات را دارد. این اطلاعات مطابق با اطلاعاتی است که در کارت ‌خوان وجود دارد. 

هنگامی که کارت کنترل تردد در مجاورت دستگاه ریدر قرار می گیرد، کارتخوان اطلاعات آن را تأیید نموده و در صورت مطابقت قفل مورد نظر را باز می نماید.


کاربرد کارت تردد 

کارت کنترل تردد قطعه ای امنیتی است که به همراه قفل های دیجیتال، جهت کنترل تردد و کنترل دسترسی در محیط های مختلف امنیتی کاربرد دارد. این کارت ها برای اشتراک گذاری علائم امنیتی به قفل دیجیتال یا همان دستگاه کارتخوان نیاز دارند. این دستگاه ها در انواع گوناگونی تولید شده اند و هر یک متناسب با نوعی از کارتهای کنترل تردد هستند. 
با استفاده از این ابزارها دیگری نیازی به حمل کلید های فلزی نیست و کاربران قادرند فقط با اسکن کارت خود درب های امنیتی را باز کنند. استفاده از این نوع کارتها موجب افزایش امنیت مکان و اطلاعات می گردد.
]]>
آشنایی با کارت دانشجویی PVC 2018-12-30T09:03:13+01:00 2018-12-30T09:03:13+01:00 tag:http://print-card.ir/post/745 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc   آشنایی با کارت دانشجویی PVC  تعریف کارت دانشجوییکارت دانشجویی یکی از انواع کارت های کاربردی می باشد که در دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این کارت جزو مهمترین کارت هایی است که به عنوان معرف و هویت ساز برای دانشجویان شناخته شده اند. هر یک ازدانشگاه ها و موسسات آموزشی مطابق با قوانین خود اقدام به چاپ کارت دانشجویی برای دانشجویان خود می نمایند. لازم به ذکر است که اطلاعات چاپی روی هر کارت منحصر به خود شخص می باشد و از طریق کارت دانشجویی خود می تواند مجوز ورود به دانشگاه ر
  آشنایی با کارت دانشجویی PVC  

تعریف کارت دانشجویی

کارت دانشجویی یکی از انواع کارت های کاربردی می باشد که در دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این کارت جزو مهمترین کارت هایی است که به عنوان معرف و هویت ساز برای دانشجویان شناخته شده اند. هر یک ازدانشگاه ها و موسسات آموزشی مطابق با قوانین خود اقدام به چاپ کارت دانشجویی برای دانشجویان خود می نمایند. 
لازم به ذکر است که اطلاعات چاپی روی هر کارت منحصر به خود شخص می باشد و از طریق کارت دانشجویی خود می تواند مجوز ورود به دانشگاه را دریافت نماید. 
همچنین دارنده کارت با استفاده از کارت خود قادر است از مزایای آموزشی و غیر آموزشی مجموعه استفاده کند.

کارت دانشجویی

چاپ کارت دانشجویی

امروزه اغلب دانشگاه ها به جای کارت های دانشجویی کاغذی و مقوایی اقدام به چاپ کارت دانشجویی پی وی سی می نمایند. 

این کارت ها به دلیل استفاده زیاد بیشتر در معرض آسیب دیدگی هستند بنابراین از جنس پلاستیک مقاومی با نام پی وی سی PVC تولید می شوند. همچنین می توان این کارت ها را بر روی کارت هوشمند پی وی سی مبتنی بر تکنولوژی rfid یا بر روی کارت مایفر چاپ نمود. در صورت نیاز به هوشمند شدن کارت ها می بایست روی آنها نوارهای مغناطیسی و تراشه‌ های الکترونیکی تعبیه نمود. این نوع کارت ها را با استفاده از چاپگرهای خاصی تولید می نمایند که کیفیت بالایی را ارائه می نماید. 

چاپ کارت دانشجویی توسط پرینترهای خاصی صورت می پذیرد. به علت وجود اطلاعات متغییر و تیراژ بالا توسط دستگاه های چاپ افست یا به صورت دیجیتال انجام می گیرد.


کاربرد کارت دانشجویی

این کارتها قابلیت ذخیره سازی حجم زیادی از اطلاعات مربوط به پرونده آموزشی دانشجویان را دارند. برای افزایش امنیت کارت ها می توان اطلاعات موجود در آنها را طبقه بندی نمود و برای میزان دسترسی به آنها یک سطح دسترسی تعیین نمود.مزیت چاپ کارت دانشجویی

 • با توجه به شخصی سازی کارتهای دانشجویی و همچنین هوشمند سازی آن ها امکان شناسایی بسیار سریع دانشجوها فراهم می گردد.
 • از ورود افراد متفرقه به واحد آموزشی جلوگیری می شود.
 • امکان دسترسی و مدیریت امکانات مختلف واحد فراهم می شود. 
]]>
کارت دانش آموزی چیست؟ 2018-12-23T09:08:15+01:00 2018-12-23T09:08:15+01:00 tag:http://print-card.ir/post/744 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  کارت دانش آموزی چیست؟ کارت های دانش آموزی قدیمی معمولا به صورت مقوایی و کاغذی در مدارس توضیع می شد و یک روکش پلاستیکی جهت محافظت بر روی آن ها قرار می گرفت. اما در عصر کنونی بیشتر مدارس به جای این کارت ها از کارت دانش آموزی هوشمند استفاده می نمایند. این نوع کارت ها ویژگی های زیادی دارند و امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. در ادامه قصد داریم برخی از ویژگی ها و کاربردهای این نوع کارتها را مورد بررسی قرار دهیم. ساختار کارت دانش آموزی این نوع کارتها برای

 کارت دانش آموزی چیست؟ 

کارت های دانش آموزی قدیمی معمولا به صورت مقوایی و کاغذی در مدارس توضیع می شد و یک روکش پلاستیکی جهت محافظت بر روی آن ها قرار می گرفت. اما در عصر کنونی بیشتر مدارس به جای این کارت ها از کارت دانش آموزی هوشمند استفاده می نمایند. این نوع کارت ها ویژگی های زیادی دارند و امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. در ادامه قصد داریم برخی از ویژگی ها و کاربردهای این نوع کارتها را مورد بررسی قرار دهیم.


 ساختار کارت دانش آموزی 

این نوع کارتها برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار می گیرند بنابراین بهتر است از جنسی تولید شوند که دوام و ماندگاری آن ها را افزایش دهد. مناسبترین گزینه جهت تولید این کارت ها، پی وی سی pvc می باشد. معمولا کارتهای دانش آموزی پی وی سی هوشمند را در ابعاد 54*86 میلی متر چاپ می کنند. همچنین جهت هوشمند سازی آنها می بایست به آن ها تراشه یا نوار مغناطیسی افزود که در این خصوص در سایر مقالات به صورت مفصل توضیح داده ایم.
کارت دانش آموزی
 کاربردهای کارت دانش آموزی 

 • موجب افزایش سرعت و کیفیت آموزشی می شود.
 • امکان حضور و غیاب دانش آموزان به صورت خودکار را فراهم می سازد.
 • امکان دسترسی به بخش های مختلف مدرسه نظیر کتابخانه و سایت کامپیوتر را به دانش آموزان می دهد.
 • امکان خرید از بوفه ی مدرسه را فراهم می نماید.
 • می توان موارد انضباطی دانش آموزان را ثبت نمود.


چاپ کارت دانش آموزی

جهت چاپ کارت دانش آموزی هوشمند در تیراژ پایین و فاقد اطلاعات متغییر می بایست از چاپ دیجیتال استفاده نمود. 
برای انجام این نوع چاپ پرینترهای چاپ دیجیتال مناسب هستند. چاپگرهای دیجیتال کارت پی وی سی PVC به دو روش چاپ دیجیتال مستقیم و چاپ دیجیتال غیر مستقیم عمل می کنند و نحوه ی عملکرد آنها با یکدیگر متفاوت است. 
چاپ به روش غیرمستقیم نسبت به روش مستقیم گرانتر بوده و دوام و ماندگاری بالاتری دارد. بنابراین این روش چاپ کارت دانش آموزی را با کیفیت بهتری انجام می دهد. همچنین لازم به ذکر است که با استفاده از این روش می توان کارت های دانش آموزی را شخصی سازی و کدگذاری نمود.
]]>
هولوگرام چیست؟ 2018-12-15T09:01:00+01:00 2018-12-15T09:01:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/743 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  هولوگرام چیست؟هولوگرام تصویری چاپی است که در سطوح دو بعدی هم به صورت سه بعدی به نظر می رسد. می توان چنین بیان نمود که هولوگرام یک تصویر سه بعدی است که از طریق فناوری لیزر به شکل برچسب تولید می شود. هولوگرام از دو بخش Holo و Gram تشکیل شده است که معادل فارسی آن بعد نگار یا تمام نگار است. معمولا هولوگرام را به عنوان یک برچسب نقره ای با ظاهری رنگین کمانی می شناسند که در برابر تابش نور به آن تغییرات نوری رنگارنی ایجاد می شود. چاپ هولوگرام این نوع چاپ یک پوشش بسی

 هولوگرام چیست؟

هولوگرام تصویری چاپی است که در سطوح دو بعدی هم به صورت سه بعدی به نظر می رسد. می توان چنین بیان نمود که هولوگرام یک تصویر سه بعدی است که از طریق فناوری لیزر به شکل برچسب تولید می شود. 
هولوگرام از دو بخش Holo و Gram تشکیل شده است که معادل فارسی آن بعد نگار یا تمام نگار است. 
معمولا هولوگرام را به عنوان یک برچسب نقره ای با ظاهری رنگین کمانی می شناسند که در برابر تابش نور به آن تغییرات نوری رنگارنی ایجاد می شود. 
چاپ هولوگرام
چاپ هولوگرام 

این نوع چاپ یک پوشش بسیار نازکی بر روی کارت پی وی سی به وجود می آورد که امکان دسترسی مستقیم به اطلاعات روی کارت را برای افراد غیر مجاز غیر ممکن می نماید. به علت ساختاری که چاپ هولوگرام دارد امکان برداشتن آن برای دسترسی به کارت وجود ندارد.


قابلیت های چاپ هولوگرام 

برای جلوگیری از دست بردن در متن کارت مناسب است. 
موجب افزایش امنیت کارت ها می گردد.

چاپ هولوگرام

کاربرد هولوگرام کارت پی وی سی

این نوع از هولوگرام ها دارای مقاوم بالایی هستند. همچنین از دوام و ماندگاری بسیار زیادی برخوردارند.از هولوگرام کارت ها در موارد مختلفی مانند گواهینامه های رانندگی، گذرنامه ها، کارت هدیه، کارت های ملی هوشمند، برخی از کارت های اعتباری، چک پول ها و ... استفاده شود.  


انواع هولوگرام از نظر امنیتی

 • هولوگرام های تجاری
 • هولوگرام های معمولی
 • هولوگرام های امنیتی
 • هولوگرام های فوق امینی
]]>
کارت حضور و غیاب 2018-12-08T09:02:02+01:00 2018-12-08T09:02:02+01:00 tag:http://print-card.ir/post/742 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  کارت حضور و غیاب کارت حضور و غیاب یک از انواع کارت های هوشمند محسوب می گردد که امروزه اکثر شرکتها و سازمان های دولتی و خصوصی از آنها استفاده می نمایند. این مراکز به منظور کنترل و نظارت بر روی رفت و آمد کارکنان شرکت ها و همچنین کنترل و بررسی حضور و غیاب آن ها از سیستم های هوشمند استفاده می کنند. به عبارتی می توان گفت که امروزه استفاده از سیستم های هوشمند به عنوان یکی از مهمترین نیازهای موسسات محسوب می گردد.لازم به ذکر است که ابزار مورد استفاده در این سیستمها کارت های حضور غیاب و دس

 کارت حضور و غیاب 

کارت حضور و غیاب یک از انواع کارت های هوشمند محسوب می گردد که امروزه اکثر شرکتها و سازمان های دولتی و خصوصی از آنها استفاده می نمایند. این مراکز به منظور کنترل و نظارت بر روی رفت و آمد کارکنان شرکت ها و همچنین کنترل و بررسی حضور و غیاب آن ها از سیستم های هوشمند استفاده می کنند. به عبارتی می توان گفت که امروزه استفاده از سیستم های هوشمند به عنوان یکی از مهمترین نیازهای موسسات محسوب می گردد.

لازم به ذکر است که ابزار مورد استفاده در این سیستمها کارت های حضور غیاب و دستگاه های کنترل تردد می باشد. 
به کار بردن سیستمهای کنترل تردد و این نوع کارت ها که آنها را با نام های کارت ساعت زنی و کارت کنترل تردد نیز می شناسند باعث کاهش هزینه ها می گردد.

کارت حضور و غیاب

چاپ کارت حضور و غیاب پی وی سی

معمولا چاپ کارت حضور و غیاب توسط دستگاه پرینترهای مخصوصی انجام می گیرد. از آنجایی که کارت های نام برده شده بسیار مورد استفاه قرار می گیرند احتمال صدمه دیدن یا خراب شدن آنها بسیار بالا می باشد. 
بنابراین توصیه می شود آنها را از جنسی مقاوم و با کیفیت تولید نمود تا علاوه بر دوام ، طول عمر آن ها نیز افزایش یابد. لذا چاپ کارت حضورو غیاب پی وی سی بهترین انتخاب می باشد.


مزایای استفاده از کارت های حضور و غیاب

 • با استفاده از این نوع کارت ها می توان میزان حقوق و مزایای کارمندان را متناسب با زمان حضور و غیاب آنها در شرکت محاسبه نمود.
 • به موجب استفاده از این سیستم کارکنان در زمان مشخص شده در محل کار حضور خواهند داشت.
 • سیستم مذبور قابلیت ذخیره سازی حجم زیادی از ساعت های ورود و خروج پرسنل را به علت مدیریت الکترونیکی کارتها دارد.
]]>
کارت کنترل تردد 2018-12-04T09:05:18+01:00 2018-12-04T09:05:18+01:00 tag:http://print-card.ir/post/741 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc   کارت کنترل تردد  کارت کنترل تردد از انواع کارت های هوشمند به شمار می رود که کاربردهای بسیاری دارد. این نوع کارت ها را با نام های کارت کشیدنی، مجاورتی، مغناطیسی نیز می شناسند و می توان آنها را بر اساس میزان هوشمندی و کاربردی که دارند نامگذاری نمود. کارت هوشمند یکی از روش های پر کاربرد می باشد که شناسایی هر فرد را ممکن می سازد و با آن قادر خواهیم بود زمان ورود و خروج افراد را جهت حضور و غیاب را در سیستم ثبت کنیم. بنابراین می توانچاپ کارت کنترل تردد را به عنوان یکی از ملز

  کارت کنترل تردد  

کارت کنترل تردد از انواع کارت های هوشمند به شمار می رود که کاربردهای بسیاری دارد. این نوع کارت ها را با نام های کارت کشیدنی، مجاورتی، مغناطیسی نیز می شناسند و می توان آنها را بر اساس میزان هوشمندی و کاربردی که دارند نامگذاری نمود. 
کارت هوشمند یکی از روش های پر کاربرد می باشد که شناسایی هر فرد را ممکن می سازد و با آن قادر خواهیم بود زمان ورود و خروج افراد را جهت حضور و غیاب را در سیستم ثبت کنیم. بنابراین می توان
چاپ کارت کنترل تردد را به عنوان یکی از ملزومات سازمانها دانست. در این مطلب قصد داریم به معرفی کارت کنترل تردد بپردازیم.
کارت کنترل تردد
 انواع کارت کنترل تردد 

کارت کنترل تردد هوشمند دارای امنیت بالایی بوده و برای کنترل تردد در محیط های امنیتی کاربرد دارد. این نوع کارت ها را می توان از جنس های مختلفی تولید نمود. لازم به ذکر است که نامگذاری هرکدام از آن ها متناسب با جنسی که دارد صورت می گیرد. 

به عنوان مثال آن دسته از کارت های تردد که از جنس پلاستیک پی وی سی تولید می شود که به کارت کنترل تردد PVC معروف هستند.


 ساختار کارت کنترل تردد 

کارتهای کنترل تردد دارای یک قسمت هوشمند با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات می باشد. برای خواندن این اطلاعات می بایست از دستگاه کارتخوان استفاده نمود. بنابراین می بایست اطلاعات ذخیره شده در آنها با یکدیگر مطابقت داشته باشد.  

هنگامی که کارت کنترل تردد در نزدیکی دستگاه ریدر قرار می گیرد کارتخوان اطلاعات آن را تأیید نموده و در صورت مطابقت قفل مورد نظر را باز می نماید.


 کاربرد کارت تردد 

کارت کنترل تردد پی وی سی pvc برای تولید کارت هایی نظیر کارت پارکینگ، کارت باشگاه های ورزشی، کارت شهر بازی، کارت باشگاه های مشتریان، کارت بلیط مترو و اتوبوس مورد استفاده قرار میگیرند.
]]>
کارت تخفیف چیست؟ 2018-12-01T09:08:29+01:00 2018-12-01T09:08:29+01:00 tag:http://print-card.ir/post/740 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  کارت تخفیف چیست؟ کارت تخفیف نوعی کارت است که صاحبان کسب و کارها معمولا جهت رونق کار خود از آنها استفاده می کنند. بدین صورت که کارت های تخفیف را به شکل های گوناگونی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند تا به طریقی که مشخص شده است از آن ها استفاده نمایند. این نوع کارتها در حقیقت به عنوان نوعی پاداش برای مشتریان در نظر گرفته می شوند.بنابراین می توان آنها به طرق مختلفی هم در اختیار مشتریان قدیمی و هم مشتریان جدیدی که شما را نمی شناسند قرار داد.روش های ارائه ی کارت تخفیف برای این کار کا

 کارت تخفیف چیست؟ 

کارت تخفیف نوعی کارت است که صاحبان کسب و کارها معمولا جهت رونق کار خود از آنها استفاده می کنند. بدین صورت که کارت های تخفیف را به شکل های گوناگونی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند تا به طریقی که مشخص شده است از آن ها استفاده نمایند. این نوع کارتها در حقیقت به عنوان نوعی پاداش برای مشتریان در نظر گرفته می شوند.
بنابراین می توان آنها به طرق مختلفی هم در اختیار مشتریان قدیمی و هم مشتریان جدیدی که شما را نمی شناسند قرار داد.
کارت تخفیف
روش های ارائه ی کارت تخفیف 

 • برای این کار کافیست یک مبلغ مشخصی را تعیین نمایید و به آن مشتریانی که بیش از آن مبلغ مشخص شده از شما خرید می نمایند کارت تخفیف بدهید.

 • روش دیگری که بسیار موثر است دادن کارت تخفیف به افراد موثر در کسب و کار شما و یا حتی افراد معروف و محبوب در جامعه نظیر ورزشکاران، هنرمندان یا سخنرانان معروف است. با دادن کارت به آنها می توانید از آنها بخواهید در همایش ها یا اجراهای خود از کارت تخفیف شما به عنوان هدیه به مخاطبانشان استفاده نمایند. حتی شما می توانید در ازای این کار پاداشی را متناسب با قوانین و نوع توافق کسب و کارتان برای آنها در نظر بگیرید.

 • شما همچنین می توانید کارت تخفیف مربوط به خودتان را به صاحبان مشاغل دیگر از جمله رستوران ها، استخرها و … بدهید تا آن را به عنوان هدیه به مشتریان خود ارائه نمایند. این روش نیز می تواند موجب جذب مشتریان زیادی به سمت شما گردد.
کارت تخفیف

چاپ کارت تخفیف

برای چاپ کارت تخفیف معمولا از پلاستیکی به نام پی وی سی استفاده می شود. صاحبان مشاغل می توانند کارت های تخفیف خود را مطابق با سلیقه خود طراحی نمایند و از هر طرح و رنگی که مد نظر دارند استفاده نمایند.
]]>
مهمترین فواید کارت های بانکی 2018-11-26T09:07:54+01:00 2018-11-26T09:07:54+01:00 tag:http://print-card.ir/post/739 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  مهمترین فواید کارت های بانکی کارت بانکیکارت بانکی که آنها را با نام های کارت نقدی و یا کارت عابر بانک نیز می شناسید، امروزه مورد استفاده ی بسیاری از افراد در سرتاسر دنیاست. این کارت ها موفق شدند به خوبی جای وجه نقد را در زندگی روزمره مردم بگیرند. زیرا روزانه مورد استفاده ی حجم گسترده ای از مشتریان جهت خرید محصولات مختلف به جای پول نقد قرار میگرد. کارت های بانکی یا عابر بانک فواید زیادی دارند که طی این نوشتار برخی از آنها را برشمرده ایم.فواید کارت بانکییکی از مهمترین و رایج ترین

 مهمترین فواید کارت های بانکی 

کارت بانکی

کارت بانکی که آنها را با نام های کارت نقدی و یا کارت عابر بانک نیز می شناسید، امروزه مورد استفاده ی بسیاری از افراد در سرتاسر دنیاست. این کارت ها موفق شدند به خوبی جای وجه نقد را در زندگی روزمره مردم بگیرند. زیرا روزانه مورد استفاده ی حجم گسترده ای از مشتریان جهت خرید محصولات مختلف به جای پول نقد قرار میگرد. کارت های بانکی یا عابر بانک فواید زیادی دارند که طی این نوشتار برخی از آنها را برشمرده ایم.
کارت بانکی
فواید کارت بانکی

 • یکی از مهمترین و رایج ترین فواید آنها اینست که لازم نیست جهت خرید حجم زیادی از پول نقد را همراه خود ببریم. بلکه با استفاده از یک کارت بانکی می توان به راحتی از هر فروشگاهی خرید نمود. 


 • یک دیگر از مزایای این کارتها انتقال وجه می باشد که بدون محدودیت زمان و مکان و از طریق دستگاه های خود پرداز امکان پذیر است.
کارت بانکی
 • استفاده از این کارت ها به صرفه جویی در زمان و انرژی نیز کمک میکنند. به عنوان مثال در گذشته برای پرداخت قبوض خود باید به بانک مراجعه میکردیم اما با استفاده از کارت بانکی می توانید به راحتی و در مدت زمان کوتاهی قبوض خود را پرداخت نمایید.

  
 • حتی استفاده از این کارت ها می توانند حجم زیادی از ترافیک را کاهش دهند. زیرا در گذشته برای پرداخت پول و یا ثبت نام حتما می بایست به بانک مورد نظر مراجعه می نمودیم، در صورتی که امروزه تنها با داشتن کارتهای عابر و رمز اینترنتی میتوان خرید اینترنتی هم داشت. 
  
 • پول نقد علاوه بر اینکه حجم زیادی را اشغال می کند، به علت دست به دست شدن موجب انتقال آلودگی و بیماری ها نیز می گردد. البته حفظ و نگه داری اسکناس و سکه هایی که روزانه از آنها استفاده میکنیم بسیار مهم است اما کارتهای بانکی کمتر در معرض آلودگی قرار میگیرند و حجم خیلی کمی را اشغال میکنند. 

چاپ کارت بانکی

برای چاپ کارت بانکی از دستگاه های چاپ مخصوصی استفاده می شود.این پرینتر ها مختص چاپ کارت پی وی سی می باشند و در اغلب بانک ها مشاهده می شوند.
]]>
مهمترین فواید کارت های بانکی 2018-11-26T08:58:27+01:00 2018-11-26T08:58:27+01:00 tag:http://print-card.ir/post/738 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  مهمترین فواید کارت های بانکی کارت بانکیکارت بانکی که آنها را با نام های کارت نقدی و یا کارت عابر بانک نیز می شناسید، امروزه مورد استفاده ی بسیاری از افراد در سرتاسر دنیاست. این کارت ها موفق شدند به خوبی جای وجه نقد را در زندگی روزمره مردم بگیرند. زیرا روزانه مورد استفاده ی حجم گسترده ای از مشتریان جهت خرید محصولات مختلف به جای پول نقد قرار میگرد. کارت های بانکی یا عابر بانک فواید زیادی دارند که طی این نوشتار برخی از آنها را برشمرده ایم.فواید کارت بانکییکی از مهمترین و رایج ترین

 مهمترین فواید کارت های بانکی 

کارت بانکی

کارت بانکی که آنها را با نام های کارت نقدی و یا کارت عابر بانک نیز می شناسید، امروزه مورد استفاده ی بسیاری از افراد در سرتاسر دنیاست. این کارت ها موفق شدند به خوبی جای وجه نقد را در زندگی روزمره مردم بگیرند. زیرا روزانه مورد استفاده ی حجم گسترده ای از مشتریان جهت خرید محصولات مختلف به جای پول نقد قرار میگرد. کارت های بانکی یا عابر بانک فواید زیادی دارند که طی این نوشتار برخی از آنها را برشمرده ایم.
کارت بانکی
فواید کارت بانکی

 • یکی از مهمترین و رایج ترین فواید آنها اینست که لازم نیست جهت خرید حجم زیادی از پول نقد را همراه خود ببریم. بلکه با استفاده از یک کارت بانکی می توان به راحتی از هر فروشگاهی خرید نمود. 


 • یک دیگر از مزایای این کارتها انتقال وجه می باشد که بدون محدودیت زمان و مکان و از طریق دستگاه های خود پرداز امکان پذیر است.
کارت بانکی
 • استفاده از این کارت ها به صرفه جویی در زمان و انرژی نیز کمک میکنند. به عنوان مثال در گذشته برای پرداخت قبوض خود باید به بانک مراجعه میکردیم اما با استفاده از کارت بانکی می توانید به راحتی و در مدت زمان کوتاهی قبوض خود را پرداخت نمایید.

  
 • حتی استفاده از این کارت ها می توانند حجم زیادی از ترافیک را کاهش دهند. زیرا در گذشته برای پرداخت پول و یا ثبت نام حتما می بایست به بانک مورد نظر مراجعه می نمودیم، در صورتی که امروزه تنها با داشتن کارتهای عابر و رمز اینترنتی میتوان خرید اینترنتی هم داشت. 
  
 • پول نقد علاوه بر اینکه حجم زیادی را اشغال می کند، به علت دست به دست شدن موجب انتقال آلودگی و بیماری ها نیز می گردد. البته حفظ و نگه داری اسکناس و سکه هایی که روزانه از آنها استفاده میکنیم بسیار مهم است اما کارتهای بانکی کمتر در معرض آلودگی قرار میگیرند و حجم خیلی کمی را اشغال میکنند. 

چاپ کارت بانکی

برای چاپ کارت بانکی از دستگاه های چاپ مخصوصی استفاده می شود.این پرینتر ها مختص چاپ کارت پی وی سی می باشند و در اغلب بانک ها مشاهده می شوند.
]]>
کارت اعتباری چیست؟ 2018-11-22T09:18:49+01:00 2018-11-22T09:18:49+01:00 tag:http://print-card.ir/post/737 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc  >> کارت اعتباری چیست؟ << كارت اعتباری یکی از انواع كارت های پی وی سی PVC است كه معمولا توسط بانک برای صاحبان حساب ها صادر می گردد. معمولا روی این کارت ها نام مالک كارت و شماره ی آن به صورت برجسته درج می گردد. کارت اعتباری کارتی اعتبار مشخصی را جهت خرید در فروشگاه ‌ها و یا اینترنت به شما می دهد. در پشت كارت نیز یك نوار مغناطیسی تعبیه شده است كه حاوی اطلاعات مهمی از قبیل هویت و آدرس های دارنده كارت ذخیره می گردد. سیستم های مالی كامپیوتری از قبیل دستگاه های خود

 >> کارت اعتباری چیست؟ << 


كارت اعتباری یکی از انواع كارت های پی وی سی PVC است كه معمولا توسط بانک برای صاحبان حساب ها صادر می گردد. معمولا روی این کارت ها نام مالک كارت و شماره ی آن به صورت برجسته درج می گردد. کارت اعتباری کارتی اعتبار مشخصی را جهت خرید در فروشگاه ‌ها و یا اینترنت به شما می دهد. در پشت كارت نیز یك نوار مغناطیسی تعبیه شده است كه حاوی اطلاعات مهمی از قبیل هویت و آدرس های دارنده كارت ذخیره می گردد. سیستم های مالی كامپیوتری از قبیل دستگاه های خود پرداز ATM برای احراز هویت در هنگام برداشت پول از اطلاعات درج شده در نوار مغناطیسی استفاده می نمایند.

کارت اعتباری

ویژگی های کارتهای اعتباری

كارتهای اعتباری استاندارد شامل یك عدد 16 رقمی هستند که این شماره برای هر کارت منحصر به فرد است. از این شماره جهت شناسایی دارنده كارت هنگام انجام معاملات الكترونیكی در اینترنت نیز استفاده می شود. روی این کارت ها همچنین اطلاعات مهم دیگری در رابطه با نوع كارت، بانك صادر كننده آن و اطلاعات دیگر است. چاپ کارت اعتباری

برای چاپ کارت اعتباری از پرینترهای مخصوصی استفاده می شود که قابلیت چاپ خاصیت مغناطیسی را نیز داشته باشد. این چاپگرها با تکنولوژی های متفاوتی وجود دارند که متناسب با اطلاعات کارت مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که اطلاعات مورد نظر از جمله نام، تصویر و ... برای چاپ بر روی هر کارت متغیر باشد، از چاپ دیجیتال کارت PVC استفاده می شود.

 از چاپ دیجیتال کارت PVC برای چاپ انواع کارت پی وی سی مانند کارت بانکی، کارت دانش آموزی، کارت تخفیف، کارت پرسنلی، کارت اعتباری مشتریان، کارت حضور و غیاب، کارت شناسایی، کارت قفل هتلی، کارت برجسته، کارت دانشجویی و ... استفاده می شود.

کارت اعتباری

انواع کارت اعتباری

 • کارت اعتباری (Credit Card)
 • کارت بدهکار  (Debit Card)
 • کارت های اعتباری از پیش پرداخت شده
]]>
محدودیت های استفاده از کارت های مایفر 2018-11-19T09:08:42+01:00 2018-11-19T09:08:42+01:00 tag:http://print-card.ir/post/736 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;محدودیت های استفاده از کارت های مایفر&nbsp;کارت مایفر چیست؟&nbsp;کارت مایفر&nbsp;به نوعی از کارتهای هوشمند گفته می شود که قادرند بدون برقراری تماس فیزیکی و با فاصله نزدیک از دستگاه ریدر مایفر داده های ذخیره شده روی کارت را بخوانند. این کارتها در خانواده کارتهای هوشمند RFID قرار دارند. یکی از قابلیت های کارت های مایفر اینست که می توان روی آنها اثر انگشت را ذخیره نمود و با سرعت بالایی اقدام به خواندن کارتها نمود.چگونگی چاپ کارت های خام مایفربرای چاپ کارت خام مایفر، به دستگاه های&nbsp;چاپ کار

 محدودیت های استفاده از کارت های مایفر 


کارت مایفر چیست؟
 
کارت مایفر به نوعی از کارتهای هوشمند گفته می شود که قادرند بدون برقراری تماس فیزیکی و با فاصله نزدیک از دستگاه ریدر مایفر داده های ذخیره شده روی کارت را بخوانند. این کارتها در خانواده کارتهای هوشمند RFID قرار دارند. یکی از قابلیت های کارت های مایفر اینست که می توان روی آنها اثر انگشت را ذخیره نمود و با سرعت بالایی اقدام به خواندن کارتها نمود.

کارت مایفر

چگونگی چاپ کارت های خام مایفر

برای چاپ کارت خام مایفر، به دستگاه های چاپ کارت پی وی سی PVC با قابلیت ذخیره اطلاعات بر روی حافظه کارت نیاز است. جهت خرید این دستگاه ها یا انجام عملیات چاپ روی کارت های مایفر می توانید به شرکت کارت پرداز مراجعه نمایید و از خدمات ما در زمینه چاپ بهره مند گردید.

کارت مایفر

 محدودیت های استفاده از کارت های مایفر

 • هزینه ی چاپ این نوع کارت ها نسبت به کارت های مشابه بسیار بیشتر است.

 • در کارت های مایفر برای کاربردهای کنترل دسترسی محدودیت هایی وجود دارد زیرا  محدوده خوانده شدن کارت ها (برد) در مقایسه با سایر فناوری ها کوتاه تر است.

 • از آنجایی که خواندن کارت ها توسط کارت خوان پروسه ی زمان بری می باشد به همین علت لازم است که جهت قرائت کامل اطلاعات، تعداد فیلدهای ذخیره کردن در کارت مایفر محدود باشد.
]]>
انواع کارت شناسایی 2018-11-14T08:49:21+01:00 2018-11-14T08:49:21+01:00 tag:http://print-card.ir/post/735 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;انواع کارت شناسایی&nbsp;کارت شناساییکارت شناسایی&nbsp;از انواع&nbsp;کارت های pvc&nbsp;است که قابل استفاده برای احراز هویت در محیط های مختلف است. این دسته از کارت ها به یک نفر اختصاص دارند و قابل استفاده توسط افراد دیگر نیست. در حقیقت کارکنان مراکز مختلف می بایست در هنگام ورود به محل کار خود کارتی را&nbsp; به عنوان کارت شناسایی به همراه داشته باشند که نمایانگر اینست که آنها عنوان کارمند آن سازمان هستند. معمولا اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، کد پرسنلی، سمت کاری فرد، تاریخ اعتبار، بارکد
 انواع کارت شناسایی 

کارت شناسایی

کارت شناسایی از انواع کارت های pvc است که قابل استفاده برای احراز هویت در محیط های مختلف است. این دسته از کارت ها به یک نفر اختصاص دارند و قابل استفاده توسط افراد دیگر نیست. در حقیقت کارکنان مراکز مختلف می بایست در هنگام ورود به محل کار خود کارتی را  به عنوان کارت شناسایی به همراه داشته باشند که نمایانگر اینست که آنها عنوان کارمند آن سازمان هستند. معمولا اطلاعاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، کد پرسنلی، سمت کاری فرد، تاریخ اعتبار، بارکد مخصوص کارمندان و ... بر روی کارتهای شناسایی درج می گردد.انواع کارت شناسایی

کارت های شناسایی پی وی سی PVC در انواع مختلفی یافت می شوند. هر کدام از این کارتها براساس قابلیت و ویژگی هایی که دارند برای کاربردهای گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع کارت های شناسایی می توان به کارت های با نوار مغناطیسی، کارت های چیپ دار و کارت های بیومتریک اشاره کرد. یک سری از این کارتها جهت کنترل ورود و خروج به کار می روند.


جنس کارت شناسایی

کارت های شناسایی روزانه و به صورت دائمی به کار می رود به همین جهت بسیار آسیب پذیر می باشد. لذا می بایست از جنسی تولید شود که دوام و ماندگاری آنها را افزایش دهد. کارت های پی وی سی pvc دارای استحکام بالایی می باشند و در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی مقاوم است. 

در صورتی که چاپ کارت شناسایی با جنس پی وی سی انجام شود امکان صدمه دیدن آنها کاهش یافته و امنیت آنها افزایش می یابد.
]]>
چاپ کارت هدیه 2018-11-12T09:15:57+01:00 2018-11-12T09:15:57+01:00 tag:http://print-card.ir/post/734 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp; چاپ کارت هدیه&nbsp;&nbsp;کارت هدیه چیست؟کارت هدیه&nbsp;یکی از انواع کارت های پی وی سی PVC می باشد که دوام و ماندگاری بالایی دارد. این نوع کارت ها به صورت نقدی و بی نام با مبالغ مشخصی صادر توسط بانک ها صادر می گردد و می توان مبالغی را در آن ها قرار داد. امروزه کارت های هدیه پی وی سی جایگزین مناسبی برای هدایایی شده است که افراد قصد دارند به یکدیگر بدهند. هر فرد با داشتن کارت هدیه می تواند به دفعات دلخواه به میزان پولی که در کارتش موجود است به خرید کالا یا خدمات بپردازد.&nbsp;نحوه خرید کارت

  چاپ کارت هدیه  

کارت هدیه چیست؟

کارت هدیه یکی از انواع کارت های پی وی سی PVC می باشد که دوام و ماندگاری بالایی دارد. این نوع کارت ها به صورت نقدی و بی نام با مبالغ مشخصی صادر توسط بانک ها صادر می گردد و می توان مبالغی را در آن ها قرار داد. امروزه کارت های هدیه پی وی سی جایگزین مناسبی برای هدایایی شده است که افراد قصد دارند به یکدیگر بدهند. هر فرد با داشتن کارت هدیه می تواند به دفعات دلخواه به میزان پولی که در کارتش موجود است به خرید کالا یا خدمات بپردازد. 

کارت هدیه

نحوه خرید کارت هدیه

هر فردی جهت خرید کارت هدیه می تواند به یکی از شعب بانک مراجعه نماید و با پرداخت مبلغ مد نظر کارت مورد نظر خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که طرح این کارتها متناسب با سلیقه و نظر خود مشتری انتخاب می گردد و سپس چاپ کارت پی وی سی انجام می گیرد.


استفاده از کارت هدیه

جهت کسر مبلغ از این نوع کارت های پی وی سی می توان از دستگاه های کارتخوانی که در فروشگاه ها و مراکز تجاری و اداری نصب شده است استفاده نمود. همچنین دارنده کارت در صورت نیاز به وجه نقد می تواند از طریق پایانه های خودپرداز از کارت هدیه خود وجه نقد برداشت کند.


کاربرد کارت هدیه

کارت های مذبور در اغلب موسسات دولتی و غیر دولتی، بیمارستان ها، مدارس ، دانشگاه ها و ... برای مصارف مختلفی استفاده می گردد. به عنوان مثال در بیمارستان ها به عنوان هدایای روز پزشک یا روز پرستار به کار می رود. در دانشگاه ها و مدارس نیز به عنوان هدایایی برای دبیران و اساتید مورد استفاده قرار می گیرد.
]]>
مزایا و معایب استفاده از چاپ افست در مقایسه با روش های دیگر چاپ 2018-09-17T07:18:59+01:00 2018-09-17T07:18:59+01:00 tag:http://print-card.ir/post/733 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc مزایا و معایب استفاده از چاپ افست در مقایسه با روش های دیگر چاپچاپ افستچاپ افست کارت پی وی سی یکی از پرکاربردترین تکنیک های چاپ است. چاپ افست کارت pvc برای تیراژهای بالای هزار عدد&nbsp; که دارای طرح ثابت پس زمینه می باشند کاربرد دارد. چاپ افست به دو صورت تک کارت PVC( سینگل ) و شیت PVC(لمینیتی) صورت می گیرد. این نوع تکنیک برای چاپ انواع كتاب ، مجله ، بروشور و كاتالوگ ، پوستر مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ افست از سیستم چهاررنگه CMYK استفاده می کند که حاوی چهار رنگ آبی (Cyne)، قرمز (Magenta)، زر

مزایا و معایب استفاده از چاپ افست در مقایسه با روش های دیگر چاپ


چاپ افست

چاپ افست کارت پی وی سی یکی از پرکاربردترین تکنیک های چاپ است. چاپ افست کارت pvc برای تیراژهای بالای هزار عدد  که دارای طرح ثابت پس زمینه می باشند کاربرد دارد. چاپ افست به دو صورت تک کارت PVC( سینگل ) و شیت PVC(لمینیتی) صورت می گیرد. این نوع تکنیک برای چاپ انواع كتاب ، مجله ، بروشور و كاتالوگ ، پوستر مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ افست از سیستم چهاررنگه CMYK استفاده می کند که حاوی چهار رنگ آبی (Cyne)، قرمز (Magenta)، زرد (Yellow) و مشکی (Black) است. استفاده از این تکنیک علاوه بر افزایش کیفیت چاپ کارت پی وی سی شده موجب افزایش ماندگاری رنگ بر روی کارت می شود. در چاپ افست کارت PVC می توان از انواع مختلف کاغذ ها استفاده کرد و همچنین هرچه تعداد کارت های چاپی زیاد شود هزینه ی چاپ کارت کاهش می یابد.

چاپ افست

مزیت های چاپ افست


افزایش کیفیت تصویر به صورت پایدار : چاپ افست تصاویری شارپ و تمیز و  بسیار آسان تر از چاپ مسطح ( حروفی ) چاپ می نماید. زیرا در دستگاه های چاپ افست سیلندر لاستیکی با بافت سطح چاپ تطابق دارد.

تولید سریع و آسان زینک : زینک نسبت به دستگاه های لیتوگرافی (litho) بیشتر عمر می کند زیرا بین صفحه فلزی زینک و سطح چاپ تماس مستقیم وجود ندارد. به صورتی که تعداد چاپ با استفاده از زینک های با کیفیت در کنار جوهرهای بهبود یافته از یک میلیون تجاوز خواهد نمود.

هزینه : ارزانترین روش جهت چاپ کارت پی وی سی با بهترین کیفیت در تیراژ تجاری چاپ افست می باشد.

چاپ افست

معایب چاپ افست

 • افت جزئی کیفیت تصویر نسبت به چاپ rotogravure  یا photogravure
 • میل باطنی صفحات آلومینیوم جهت anodized شدن و تبدیل شدن به نقاط حساس به چاپ در ناحیه های بدون چاپ در صورتی که زینک به خوبی تولید نشود.
]]>
کاربردهای چاپ اسکرچ 2018-09-12T07:01:47+01:00 2018-09-12T07:01:47+01:00 tag:http://print-card.ir/post/732 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc کاربردهای چاپ اسکرچچاپ اسکرچاسکرچ پوشش محافظ&nbsp;می باشد که جهت جلوگیری از خوانده شدن اطلاعات مهم و امنیتی بر روی آن ها کشیده می شود و با خراشیدن قابل برداشت است. به عبارت دیگر اسکرچ نوعی پوششی امنیتی است که از ترکیب مواد خاصی تولید می شود.&nbsp;اسکرچ ها باید دارای دو خصوصیت اصلی ذیل باشند:به راحتی از طریق خراشیدن با ناخن یا وسیله ی دیگری از بین برود.&nbsp;مطالب یا اعداد درج شده در زیر اسکرچ حتی با تابش نور شدید نیز از پشت آن قابل مشاهده نباشد.امروزه استفاده از اسکرچ (پوشش امنیتی) بر روی کارت

کاربردهای چاپ اسکرچ


چاپ اسکرچ

اسکرچ پوشش محافظ می باشد که جهت جلوگیری از خوانده شدن اطلاعات مهم و امنیتی بر روی آن ها کشیده می شود و با خراشیدن قابل برداشت است. به عبارت دیگر اسکرچ نوعی پوششی امنیتی است که از ترکیب مواد خاصی تولید می شود. 

اسکرچ ها باید دارای دو خصوصیت اصلی ذیل باشند:

 1. به راحتی از طریق خراشیدن با ناخن یا وسیله ی دیگری از بین برود. 
 2. مطالب یا اعداد درج شده در زیر اسکرچ حتی با تابش نور شدید نیز از پشت آن قابل مشاهده نباشد.

امروزه استفاده از اسکرچ (پوشش امنیتی) بر روی کارت های گوناگون و به طور کلی مواردی که به صورت شیت هستند مورد استفاده قرار می گیرد. اما استفاده از این پوشش بر روی لیبل ها به صورت رول و با هزینه پایین به سختی امکان پذیر است. پوشش محافظتی از شماره‌ ها می تواند از جنس لمینت، سلفن و یو وی UV می باشد.

چاپ اسکرچ

پوشش محافظتی از شماره‌ ها

 • لیبل ضمانت اسکرچ دار
 • لیبل قرعه کشی اسکرچ دار
 • چاپ لیبل سریال اسکرچ دار
 • چاپ لیبل طرح شبنم اسکرچ دار


کاربردهای چاپ اسکرچ

 • کارت اینترنت
 • کارت شارژ
 • کارت قرعه کشی
 • کارت گارانتی
 • کارت اطمینان محصول و … 


اطلاعات متغیری که نیازمند چاپ اسکرچ هستند

 • شماره سریال
 • شماره رمز
 • شماره پین
 • بارکد،بارکدهای دیجیتالی
 • اطلاعات پرسنلی اشخاص مختلف
 • مشخص کردن نوع جایزه


انواع اسکرچ

لیبل اسکرچ : انواع اطلاعاتی که در بالا به آن ها اشاره شد در زیر اسکرچ چاپ می شوند و نبایست به سادگی در دسترس کاربران قرار گیرد. لیبل اسکرچ به صورت آماده وجود دارند و بر روی تک کارت یا لیبل همزمان با شماره متغیر با ماشین آلات مدرن درج می شود. بنابراین خود اسکرچ با لیبل زیر خود از پاک شدن شماره محافظت می نماید.

سیلک اسکرچ : به صورت شیت ( چند کارت یا لیبل در کنار هم) همزمان شماره و سلفن یا یووی و سپس اسکرچ می شوند.
]]>
کارت پی وی سی PVC بی رنگ چیست؟ 2018-09-02T07:33:50+01:00 2018-09-02T07:33:50+01:00 tag:http://print-card.ir/post/731 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc کارت پی وی سی PVC بی رنگ چیست؟کارت پی وی سی بی رنگ نوعی کارت pvc می باشد که از جنس پلاستیکی به نام پلی وینیل کلراید تولید شده است. یکی از مزیت های چاپ بر روی کارت های پی وی سی PVC پلاستیکی، قابلیت استفاده از شفافیت در طراحی می باشد که امکان چاپ بر روی کارت شفاف یا مات را به کاربر می دهد.&nbsp;کارت PVC&nbsp;بی رنگ به صورت تک رنگ تولید شده است و ابعاد آن معادل 85 *54 میلی متر است. کارت های پی وی سی بی رنگ در ضخامت های گوناگونی ارائه می گردد که رایج ترین آن ها در ذیل بیان شده اند.انواع کارت های پی

کارت پی وی سی PVC بی رنگ چیست؟

کارت پی وی سی بی رنگ نوعی کارت pvc می باشد که از جنس پلاستیکی به نام پلی وینیل کلراید تولید شده است. یکی از مزیت های چاپ بر روی کارت های پی وی سی PVC پلاستیکی، قابلیت استفاده از شفافیت در طراحی می باشد که امکان چاپ بر روی کارت شفاف یا مات را به کاربر می دهد. کارت PVC بی رنگ به صورت تک رنگ تولید شده است و ابعاد آن معادل 85 *54 میلی متر است. کارت های پی وی سی بی رنگ در ضخامت های گوناگونی ارائه می گردد که رایج ترین آن ها در ذیل بیان شده اند.

کارت پی وی سی بی رنگ

انواع کارت های پی وی سی بی رنگ از لحاظ ضخامت

 1. کارت پی وی سی بی رنگ 300 میکرون
 2. کارت پی وی سی بی رنگ 500 میکرون    
 3. کارت پی وی سی بی رنگ 760 میکرون


ویژگی های کارت پی وی سی بی رنگ

این دسته از کارت ها معمولا در بسته های 200 عددی بسته بندی شده و ارائه می گردند. چاپ بر روی کارت پی وی سی بی رنگ توسط پرینترهای مخصوص کارت پی وی سی انجام می گیرد. کارت PVC بی رنگ نوار مغناطیسی و یا تراشه و مدار الکترونیکی داخلی ندارند و از آن ها جهت چاپ کارت هایی مانند کارت ‌های پرسنلی ID و یا کارت‌ های اشتراک و مصارف تبلیغی استفاده می شود.

 
کاربردهای کارت پی وی سی PVC بی رنگ

 • چاپ کارت هدیه
 • کارت کنترل دسترسی
 • کارت ویزیت
 • کارت شناسایی
 • کارت گارانتی
 • کارت حضور غیاب
 • کارت اعتباری مشتریان
 • کارت تخفیف


انواع کارت های PVC بی رنگ 

از کارت های پی وی سی PVC بی رنگ در ابعاد و اندازه های مختلفی وجود دارند که این ابعاد می تواند متناسب با نیاز مشتری متغیر باشد. این نوع کارت ها به صورت برش خورده و آماده در بسته بندی های مختلف در بازار یافت می شوند.
]]>
هولوگرام چیست؟ 2018-08-27T07:29:12+01:00 2018-08-27T07:29:12+01:00 tag:http://print-card.ir/post/730 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;هولوگرام چیست؟&nbsp;هولوگرام&nbsp;هولوگرام&nbsp;نوعی تصویر چاپی می باشد که در سطوح دو بعدی نیز به صورت سه بعدی به نظر می رسد. در واقع هولوگرام تصویری سه بعدی می باشد که با استفاده از فناوری لیزر به شکل برچسب تولید می گردد.چاپ هولوگرام&nbsp;یک پوشش بسیار نازکی را روی کارت پی وی سی ایجاد می کند و امکان دسترسی مستقیم به متون و اطلاعات روی کارت را غیر ممکن می سازد. لازم به ذکر است که چاپ هولوگرام به دلیل ساختاری خاصی که دارد امکان برداشتن آن برای دسترسی به کارت وجود ندارد. از قابلیت های کارت ه

 هولوگرام چیست؟ هولوگرام 

هولوگرام نوعی تصویر چاپی می باشد که در سطوح دو بعدی نیز به صورت سه بعدی به نظر می رسد. در واقع هولوگرام تصویری سه بعدی می باشد که با استفاده از فناوری لیزر به شکل برچسب تولید می گردد.چاپ هولوگرام یک پوشش بسیار نازکی را روی کارت پی وی سی ایجاد می کند و امکان دسترسی مستقیم به متون و اطلاعات روی کارت را غیر ممکن می سازد. لازم به ذکر است که چاپ هولوگرام به دلیل ساختاری خاصی که دارد امکان برداشتن آن برای دسترسی به کارت وجود ندارد. از قابلیت های کارت هایی با چاپ هولوگرام می توان به جلوگیری از دست بردن در متن کارت و افزایش امنیت کارت اشاره نمود.  هولوگرام کارت های پی وی سی دارای مقاوم زیادی هستن و دوام و ماندگاری بالایی دارند .از هولوگرام کارت ها در موارد مختلفی مانند گواهینامه های رانندگی، گذرنامه ها، کارت های ملی هوشمند، برخی از کارت های اعتباری، چک پول ها و ... استفاده شود.  

هولوگرام کارت پی وی سی

انواع هولوگرام از نظر امنیتی

 • هولوگرام های تجاری
 • هولوگرام های معمولی
 • هولوگرام های امنیتی
 • هولوگرام های فوق امینی


کاربردهای هولوگرام

 • کارت های عابر بانک
 • کارت های پرسنلی حراست ها
 • کارت ملی هوشمند
 • کارت های هدیه
 • استفاده جهت مصارف فوق امنیتی
 • چک پول ها
 • کارت های اعتباری


هولوگرام UV

جهت افزایش ویژگی های امنیتی هولوگرام، می توان از آیتم پنهانی استفاده نمود که در طیف نور UV قابل رویت باشد. استفاده از این آیتم علاوه بر اینکه کلیه ی ویژگی های امنیتی هولوگرام را در خود دارد، در مقابل نور یو وی، تصویر یا متن را آشکار می نماید. از هولوگرام UV بر روی اسناد مهم، مدارک شخصی و مسافرتی و ... استفاده می شود.


هولوگرام شفاف

از هولوگرام شفاف بر روی کارت های پی وی سی PVC استفاده می شود به صورتی که پس از چاپ آن تمام اطلاعات کارت خوانا است. هولوگرام شفاف علاوه بر اینکه ویژگی های امنیتی هولوگرام را به کارت پی وی سی می دهد جلوه بصری زیبایی نیز به کارت پی وی سی می دهد. چاپ هولوگرام شفاف بر روی کارت موجب حفظ اطلاعات چاپ شده روی کارت شده و امکان هر نوع صدمه، خدشه و دستکاری روی کارت را ناممکن می سازد.
]]>
طراحی و چاپ کارت شناسایی 2018-07-13T03:00:00+01:00 2018-07-13T03:00:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/729 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;" چاپ کارت شناسایی "&nbsp; امروزه برای احراز هویت خود از کارت های شناسایی استفاده می کنند . کارت های شناسایی منحصر به فرد می باشد. به عنوان شهروند باید کارت شناسایی یا همان IDcard &nbsp;داشته باشید که از طرف سازمان های خاصی که از طرف دولت معرفی می شوند درخواست میدهید و چاپ می شود. برای ورود به سازمان ها، شرکت ها، دانشگاه و ... باید یک کارتی به همراه داشته باشید که نشان دهنده معرف شما باشد. علت چاپ کارت های شناسایی بر روی کارت های پی وی سی pvc&nbsp;مقاومت بالای کارت های پی وی سی pvc


 " چاپ کارت شناسایی "

 


امروزه برای احراز هویت خود از کارت های شناسایی استفاده می کنند . کارت های شناسایی منحصر به فرد می باشد. به عنوان شهروند باید کارت شناسایی یا همان IDcard  داشته باشید که از طرف سازمان های خاصی که از طرف دولت معرفی می شوند درخواست میدهید و چاپ می شود. برای ورود به سازمان ها، شرکت ها، دانشگاه و ... باید یک کارتی به همراه داشته باشید که نشان دهنده معرف شما باشد.

علت چاپ کارت های شناسایی بر روی کارت های پی وی سی pvc مقاومت بالای کارت های پی وی سی pvc  می باشد . زیرا کارت های شناسایی پی وی سی pvc  به صورت مستمر در حال استفاده می باشد. 

کارت های شناسایی باید امنیت بالایی داشته باشند تا قابل استفاده غیر مجاز قرار نگیرند. کارت های شناسایی را عموما از جنس پی وی سی ها چاپ می کنند. پی وی سی ها در واقع نوعی پلاستیک مقاوم می باشند .

کارت شناسایی  پی وی سی (pvc)   عمدتا  از کارتهایی استفاده می کنند که از نظر ابعاد (8.6 * 5.4) و از نظر متریال سطح کارت بتوان روی آن چاپ زد را در بازارهای ایران به کارت pvc  معروف هستند

ضخامت کارت های پی وی سی شناسایی :

 1. 300 میکرون
 2. 500 میکرون
 3. 760 میکرونچاپ کارت شناساییکارت های شناسایی و یا کارت پرسنلی علاوه بر موارد یاد شده در بالا باعث حس رضایت برای پرسنل سازمان و مهمانان 

میشود و خود را جزئی حقیقی از سازمان می دانند.

اهمیت کارت های شناسایی و پرسنلی با توجه به سطح تردد بالا در سازمان ها و ارگانها و لزوم اطلاع از هویت فرد وارد 

شده به حریم مجموعه به عنوان شهروند، پرسنل و یا ارباب رجوع برای دسترسی به بخش های مختلف سازمان گویا 

میباشد.
 

]]>
کارت خام PVC 2018-07-07T03:00:00+01:00 2018-07-07T03:00:00+01:00 tag:http://print-card.ir/post/728 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc &nbsp;""&nbsp; چاپ کارت پی وی سی خام&nbsp; ""کارت PVC:&nbsp;&nbsp; * به فارسی&nbsp; پلی ونیل کلراید&nbsp;* به انگلیسی (Polyvinyl chloride)&nbsp; &nbsp;بوده که به اختصار به آنPVC CARD می‌گویند که اندازه استاندارد آن 54*86 میلی‌متر با ضخامت 760میکرون(ISO standard size 86*54mm , 0.76mm)&nbsp;است، گرچه بنابه درخواست کاربران قابل تغییر خواهد بود.&nbsp;این کارت در رنگ‌های سفید براق و مات، نقره‌ای، طلایی، مشکی و… به صورت ساده، با نوار مغناطیسیHi-Co و Lo-Co، با IC بدون تماس&nbsp;(Contactless) و چیپ هوشم
 ""  چاپ کارت پی وی سی خام  ""


کارت PVC: 
  * به فارسی  پلی ونیل کلراید
 * به انگلیسی (Polyvinyl chloride)
   بوده که به اختصار به آن
PVC CARD می‌گویند که اندازه استاندارد آن 54*86 میلی‌متر با ضخامت 760میکرون
(ISO standard size 86*54mm , 0.76mm) است، گرچه بنابه درخواست کاربران قابل تغییر خواهد بود. 
این کارت در رنگ‌های سفید براق و مات، نقره‌ای، طلایی، مشکی و… به صورت ساده، با نوار مغناطیسی
Hi-Co و Lo-Co، با IC بدون تماس (Contactless) و چیپ هوشمند (Smart)، یا RFID Card و یا به صورت دومنظوره (Dual Interface Card) و… قابل ارائه می‌باشد.


کاربرد کارت‌های PVC
نمونه کارت پی وی سی :  کارت شناسایی و پرسنلی، کارت اعتباری، کارت بانکی، کارت حضور و غیاب، انواع کارت هوشمند نظیر کارت سوخت و تلفن، کارت کنترل دسترسی و تردد، کارت هدیه، کارت تخفیف و ... 

چاپ کارت پی وی سی چاپ شده

زمانی که طرح شما تایید می شود در مرحله چاپ قرار می گیرد. با روش چاپ افست و دیجیتال انجام می گیرد. چاپ با روش های مستقیم و غیر مستقیم. 

کارت پی وی سی خام 
چاپ کارت pvc 

]]>
شرکت چاپ کارت پی وی سی pvc 2018-07-04T04:05:47+01:00 2018-07-04T04:05:47+01:00 tag:http://print-card.ir/post/727 مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc چاپ کارت پی وی سی pvcشرکت چاپ کارت پی وی سی کلیه خدمات چاپ را انجام می دهند. چاپ ها زیر نظر کادر مجرب صورت می گیرد . چاپ کارت ها بر روی انواع کارت های پی وی سی صورت می گیرد.&nbsp;انواع کارت های پی وی سی : کارت پی وی سی&nbsp; ساده یا خامکارت پی وی سی&nbsp; &nbsp;مغناطیسی یا همان کارت پی وی سی&nbsp; &nbsp;مگنت دارکارت پی وی سی&nbsp; &nbsp;هوشمند مایفرکارت پی وی سی&nbsp; &nbsp;هوشمند ro هر کدام از مدل های&nbsp;کارت pvc&nbsp;&nbsp;دارای زیر مجموعه های مخصوص به خود هستن چاپ کارت پی وی سی pvc

شرکت چاپ کارت پی وی سی کلیه خدمات چاپ را انجام می دهند. چاپ ها زیر نظر کادر مجرب صورت می گیرد . چاپ کارت ها بر روی انواع کارت های پی وی سی صورت می گیرد. 

انواع کارت های پی وی سی :

 1. کارت پی وی سی  ساده یا خام
 2. کارت پی وی سی   مغناطیسی یا همان کارت پی وی سی   مگنت دار
 3. کارت پی وی سی   هوشمند مایفر
 4. کارت پی وی سی   هوشمند ro

هر کدام از مدل های کارت pvc  دارای زیر مجموعه های مخصوص به خود هستند .

شرکت های چاپ کارت های پی وی سی تمامی نمونه های چاپ کارت pvc  از جمله :

 • چاپ کارت شناسایی
 • چاپ کارت پرسنلی
 • چاپ کارت اعتباری و بانکی
 • چاپ کارت هوشمند 
 • چاپ کارت هدیه 
 • چاپ کارت گارانتی
 • چاپ کارت دانشجویی
 • چاپ کارت تردد
 • چاپ کارت عضویت
 • چاپ کارت باشگاه مشتریان 
 • چاپ کارت تخفیف
 • چاپ کارت مایفر
 • چاپ کارت دانشجویی
 • چاپ کارت خبرنگاری

  و ...چاپ کارت پی وی سیشرکت ها به گونه ای برنامه ریزی می کنند که کارمندان و پرسنل که در زمینه چاپ دارای تخصص هستند در تمامی مراحل چاپ نظارت داشته باشند تا تمامی مراحل چاپ به بهترین شکل و با کیفیت تمام انجام شود . بسیاری از شرکت های چاپ کارت پرسنلی شناسایی پی وی سی طراحی کارت ها به عهده می گیرند طراحی کارت ها زیر نظر طراحان و گرافیست های مجرب صورت می گیرد . مهمترین نکته طراحی کارت های پی وی سی مطابق بودن طراحی ها با کسب و کار شما می باشد.


چاپ کارت ها توسط پیشرفته ترین دستگاه ها با جدیدترین متد چاپ  انجام میگیرد . دستگاه های چاپ شامل دستگاه چاپ افست و دستگاه چاپ دیجیتال می باشد. دستگاه های چاپ افست دستگاه های بزرگی هستند و دستگاه چاپ دیجیتال پرینتر های رو میزی هستند . در بازار انواع مختلف با قیمت های متفاوتی وجود دارد.

 

]]>